Finansowanie

Banki, firmy leasingowe oraz wiele innych instytucji finansowych, ma w swojej ofercie specjalną pulę środków, z których można pokryć m. in. koszty związane z budową nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych. SUN4YOU oferuje skuteczne pośrednictwo w zdobyciu finansowania, bowiem od lat nasza firma ściśle współpracuje z kilkoma instytucjami kredytowymi i leasingowymi. W przypadku części banków, posiadamy stosowną autoryzację oraz opiekuna dla przedsięwzięć inwestycyjnych realizowanych przez SUN4YOU. Z przyjemnością pomożemy w skompletowaniu niezbędnych dokumentów, w wypełnieniu wniosku oraz kontakcie z bankowym konsultantem/opiekunem, który doprowadzi do finalizacji transakcji kredytowej/pożyczkowej/leasingowej.

 

Przedstawiamy wykaz partnerów, u jakich na preferencyjnych zasadach można pozyskać środki na realizację fotowoltaiki, systemu opartego na pompie ciepła czy innej inwestycji o charakterze proekologicznym. Oto banki/leasingodawcy wraz z bezpośrednim przekierowaniem na podstrony, zawierające szczegóły ich ofert:

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję