Dachówki fotowoltaiczne

Dachówki fotowoltaiczne to dachówki i system fotowoltaiczny w jednym. Jeśli chcesz produkować własną ekologiczną energię z dachu, bez znacznej zmiany optyki budynku przez moduły fotowoltaiczne, wybierz dachówki fotowoltaiczne.

 

Zalety: Dachówki fotowoltaiczne są wizualnie nie do odróżnienia od tradycyjnych ceramicznych dachówek, dzięki czemu idealnie pasują do wizualnego obrazu dachu – lepiej niż jakikolwiek inny panel fotowoltaiczny.

 

Dachówki fotowoltaiczne łączą klasyczną optykę dachówki  z najnowocześniejszą technologią. Są one specjalnym rodzajem instalacji fotowoltaicznych na dachu. Najważniejszą różnicą w stosunku do paneli fotowoltaicznych jest fakt, że dachówki (moduły słoneczne) są znacznie mniejsze, podczas gdy panele fotowoltaiczne na dachu często mają krawędzie o długości większej niż 1 metr. Wyglądem przypominają one zwykłe dachówki lub gonty, a w wielu przypadkach trzeba bardzo uważnie spojrzeć, aby zauważyć jakąkolwiek różnicę ze względu na stosunkowo małe elementy. W dodatku systemy dachówki fotowoltaicznej można bardzo dobrze doprasować do nachylonych części dachu.

 

Rynek dachówek słonecznych jest duży. Są dostępne odpowiednik dachówki słonecznej dla prawie każdego rodzaju dachówki ceramicznej. Są modele, w których moduł fotowoltaiczny jest zintegrowany z ceramiczną dachówką pod kolor. Są dostępne gonty w kształcie zwykłych dachówek lub innych rodzajów konstrukcji, które czasami można zaprojektować bardzo indywidualnie – dowolny wybór kolorów w niektórych modelach, a nawet można określić tekstury na powierzchni.

 

 

POWRÓT

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję