Dekoracyjny panel fotowoltaiczny

Panel fotowoltaiczny składa się z ogniwa fotowoltaicznego, zalaminowanego z taflą szkła hartowanego. Taka kompozycja – już sama w sobie – tworzy atrakcyjny wizualnie element, nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby dodatkowo wzmocnić ten efekt i postawić na akcent dekoracyjny paneli. Nowoczesne technologie, umożliwiają zastosowanie specjalnych folii oraz nadruków, dzięki czemu panele fotowoltaiczne nie tylko wytwarzają darmowy prąd, ale i zdobią otoczenie budynku.

POWRÓT

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję