Ławki fotowoltaiczne

Ławka solarnajest elementem małej architektury miejskiej, gdzie za pomocą wyprodukowanej energii elektrycznej (przez zamontowane na niej panele fotowoltaiczne) możemy podładować nasze rowery i pojazdy elektryczne, urządzenia mobilne, czy skorzystać z sieci Wi-Fi. Ławki te mogą również posiadać system podgrzania siedzisk, oświetlenia LED, czy monitoringu otoczenia. Jest to z pewnością ciekawe i innowacyjne rozwiązanie, z którym coraz częściej możemy spotkać się na co dzień.

POWRÓT

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję