Nowoczesne ogrzewanie domu

Dzisiejsze technologie w zakresie ogrzewania domu, koncentrują się przede wszystkim na rozwiązaniach prekologicznych, a zarazem ekonomicznych. Wzrost cen tradycyjnych nośników energii oraz postępująca degradacja środowiska naturalnego – to podstawowe czynniki, dzięki którym coraz popularniejsze stają się alternatywne źródła ogrzewania, takie jak:

 • pompy ciepła,
 • folie grzewcze,
 • elektryczne kotły kondensacyjne/indukcyjne,

Każdy z powyższych systemów, cechuje się odmienną specyfiką funkcjonowania, jednak wszystkie te rozwiązania grzewcze mają wspólne zalety, mianowicie:

 • neutralny wpływ na środowisko naturalne – zerowa bądź niska emisja pyłów oraz CO2,
 • niskie koszty eksploatacji instalacji,
 • wysoka efektywność ekonomiczna (wydajność),
 • bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

W momencie zasilenia pompy, folii, kotła czy klimatyzatora energią elektryczną, produkowaną za pośrednictwem instalacji fotowoltaicznej – Twoje rachunki za prąd stopnieją do zera.
W swojej ofercie posiadamy wyłącznie urządzenia, materiały i komponenty najwyższej jakości – od sprawdzonych i renomowanych producentów z branży ogrzewania.

Klimatyzacja

Klimatyzatory to specjalistyczne urządzenia, które większości osobom kojarzą się z wytwarzaniem przyjemnego chłodu. Okazuje się jednak, że dobrej klasy instalacja klimatyzacyjna, posiada również funkcję efektywnego ogrzewania (odwrócenie układu). W pewnych okolicznościach i uwarunkowaniach, klimatyzacja może okazać się optymalnym rozwiązaniem dla zapewnienia odpowiedniej temperatury oraz wilgotności w pomieszczeniu.   Klimatyzatory, zasilane [...] CZYTAJ WIĘCEJ

Elektryczne kotły

Kotły elektryczne to ciche, wydajne, bezobsługowe, ekologiczne i charakteryzujące się wysoką sprawnością urządzenia grzewcze. Właściwy dobór kotła, uzależniony m. in. od przeznaczenia (funkcja C.O. i/lub C.W.U.) czy zapotrzebowania budynku na ciepło (moc) – pozwala na osiągnąć bardzo dobą efektywność ekonomiczną i jednocześnie wysoki komfort temperaturowy. Oferowane przez SUN4YOU kotły indukcyjne/kondensacyjne, […]

CZYTAJ WIĘCEJ

Folie grzewcze

ELEKTRYCZNE OGRZEWANIE PODŁOGOWE FOLIĄ GRZEWCZĄ NA PODCZERWIEŃ HEAT DECOR POD PANELAMI Ogrzewanie podłogowe folią grzewczą Heat Decor pod panelami laminowanymi to najpopularniejszy z systemów grzewczych na podczerwień.  To metoda ogrzewania podłogowego, w której folia grzewcza umieszczana jest bezpośrednio pod panelami podłogowymi na macie izolacyjnej Heat Decor. Mata izolacyjna pełni funkcję izolacji […]

CZYTAJ WIĘCEJ

Pompy ciepła

Zewnętrzna pompa ciepła, działająca w układzie powietrze-woda – to rewelacyjny sposób na znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania domu, a także możliwość uzyskania ciepłej wody do celów użytkowych. To nowoczesne rozwiązanie możliwe jest do zaadaptowania zarówno w budynkach mieszkalnych, nieruchomościach usługowo-handlowych oraz obiektach technicznych. Istotną zaletą przy zabudowie pompy ciepła, jest brak […]

CZYTAJ WIĘCEJ

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję