Folie grzewcze

ELEKTRYCZNE OGRZEWANIE PODŁOGOWE FOLIĄ GRZEWCZĄ NA PODCZERWIEŃ HEAT DECOR POD PANELAMI

Ogrzewanie podłogowe folią grzewczą Heat Decor pod panelami laminowanymi to najpopularniejszy z systemów grzewczych na podczerwień.  To metoda ogrzewania podłogowego, w której folia grzewcza umieszczana jest bezpośrednio pod panelami podłogowymi na macie izolacyjnej Heat Decor. Mata izolacyjna pełni funkcję izolacji termicznej dzięki czemu folia grzewcza Heat Decor ogrzewa pomieszczenie niwelując straty cieplne.

Folie grzewcze instalowane są na całej powierzchni pomieszczenia za wyjątkiem stałej zabudowy takiej jak meble kuchenne oraz komody czy szafy pozbawione nóżek. Cały system grzewczy wyposażony jest w termostat pokojowy z czujnikiem temperatury podłogi i powietrza w celu ustawiani komfortowej temperatury w pomieszczeniu oraz temperatury podłogi.

Metoda ogrzewania podłogowego folią grzewczą Heat Decor bezpośrednio pod panelami pozwala na szybkie ogrzanie całego pomieszczenia, energooszczędne utrzymanie wybranego poziomu ciepła oraz jego regulację w wybranym czasie.

 

 

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Ogrzewanie podłogowe foliami grzejnymi Heat Decor pod panelami podłogowymi charakteryzuje się niskimi stratami wytworzonej energii gdyż ciepło przenoszone jest bezpośrednio z folii grzewczej do pomieszczenia w rezultacie znacząco obniża to zużycie energii elektrycznej. Na energooszczędność wpływa konstrukcja folii grzewczej, którym głównym nośnikiem ciepła jest grafit wytwarzający pod wpływem oporu elektrycznego fale podczerwone.  Ogrzewanie podłogowe folią grzewczą Heat Decor cechuje duża efektywność cieplna,  ponieważ folia grzewcza grzeje pomieszczenie w miejscu gdzie jest zainstalowana nie generując strat na przesyle ciepła co redukuje niepotrzebne straty energii.  System grzewczy na podczerwień ogrzewa pomieszczenie w krótkim czasie dając komfort przyjemnie ciepłej podłogi.

Prawidłowo rozmieszona folia grzewcza Heat Decor na całej powierzchni pomieszczenia wpływa na równomierny rozkład temperatury oraz małą pracę urządzenia grzewczego. Duża płaszczyzna grzewcza folii grzewczych Heat Decor pracująca w systemie podczerwieni na niskich temperaturach oraz mała bezwładność systemu przekłada się na niską konsumpcje energii elektrycznej.

KOMFORT CIEPŁA

Folia grzewcza Heat Decor to najnowsza technologia dla osób ceniących funkcjonalność i komfort ciepła. Dzięki ultra cienkiej folii grzewczej Heat Decor możemy korzystać z efektywnego ogrzewania w domu, mieszkaniu lub biurze. System grzewczy jest w pełni zautomatyzowany i nie wymaga wysiłku fizycznego.  Folia grzewcza Heat Decor ogrzewa całe pomieszczenie w sposób równomierny dodatkowo dając komfort przyjemnie ciepłej podłogi. Płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe folią grzewczą pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie oraz wspomaga nasz system odpornościowy, gdyż działa w systemie promieniowania podczerwonego, tj. analogicznie do działania promieni słońca. System ogrzewania podczerwienią redukuje odczucie suchego powietrza oraz wspomaga rozwój kwiatów i roślin.

 

System ogrzewania folią grzewczą Heat Decor jest w pełni zautomatyzowany poprzez elektroniczne sterowniki temperatury zwane termostatami umożliwiające dokładne ustawienie żądanej temperatury pomieszczenia. Kontrolowanie temperatury pomieszczenia odbywać się może z poziomu ustawień ręcznych jak i również poprzez komunikację bezprzewodową z telefonu za pomocą aplikacji. Kontrola temperatury grzania folii grzewczej pozwala uniknąć przegrzania pomieszczenia tym samym strat energii elektrycznej. Dzięki elektronicznemu zarządzaniu energią możemy zaplanować okresy grzewcze w czasie, który preferujemy wykluczając również bezproduktywne grzanie.

 

 

 

Folie grzewcze i metody ich kładzenia dzielimy na:

 • Folie grzewcze pod panelami
 • Folie grzewcze pod płytkami
 • Ogrzewanie ścian
 • Folia grzewcza pod lustro
 • Panele grzewcze

 

POWRÓT

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję