Klimatyzacja

Klimatyzatory to specjalistyczne urządzenia, które większości osobom kojarzą się z wytwarzaniem przyjemnego chłodu. Okazuje się jednak, że dobrej klasy instalacja klimatyzacyjna, posiada również funkcję efektywnego ogrzewania (odwrócenie układu). W pewnych okolicznościach i uwarunkowaniach, klimatyzacja może okazać się optymalnym rozwiązaniem dla zapewnienia odpowiedniej temperatury oraz wilgotności w pomieszczeniu.

 

Klimatyzatory, zasilane dzięki instalacji paneli fotowoltaicznych, maksymalnie wykorzystuje energię słoneczną, a urządzenia pobierają znikome ilości prądu, gwarantując jednocześnie komfortowe warunki w pomieszczeniach.

W ofercie dostępne są trzy typy jednostek wewnętrznych: ścienne, kasetonowe i kanałowe, aby w pełni dostosować model urządzenia do wymagań architektonicznych pomieszczeń.

Łatwość instalacji systemu Midea Solar sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla każdego budynku – mieszkania w bloku, domu, czy biurowca. Instalacja jest montowana jak standardowy układ split, zaś panel fotowoltaiczny może być umieszczony na dachu budynku, jak i na jednostce zewnętrznej. Efektywność energetyczna klimatyzacji solarnej (z 1 baterią słoneczną) jest znacznie wyższa niż tradycyjnego klimatyzatora. Klasa A+++ zaczyna się od współczynnika 8,5, a Midea Solar osiąga wartość 23,5!

Ekologiczna klimatyzacja pomaga oszczędzać zasoby energii elektrycznej i jest idealnym rozwiązaniem dla ogrzewania i klimatyzacji pomieszczeń

POWRÓT

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję